נוחיות פלוס

שירותים כימיים

זקוקים לפתרון שירותים במקום שאין בו תשתית מים או ביוב? שירותים כימיים להשכרה מתאימים לאירועים, קמפינג, תחרויות ספורט, אתרי בנייה, הפקות טלוויזיה וכן הלאה. השכרת שירותים כימיים מאפשרת לכם לספק לאורחים או לעובדים תנאי שירותים הולמים בכל מקום ללא תלות בתשתיות. חברת נוחיות פלוס עומדת לשירותכם לקבלת פרטים נוספים והתאמה של פתרון השירותים המתאים ביותר.

השכרת שירותים כימיים

✔️ שירותים כימיים להשכרה בכל הארץ!

✅ שירותים כימיים ניידים לשטח

✔️ אין צורך בחיבור לחשמל ומים

✅ ייעוץ חינם עם נציג מטעמנו

✔️ שירותים כימיים מחירים הוגנים

הזמינו עכשיו שירותים כימיים לאירועים

מה זה בכלל שירותים כימיים להשכרה?

בעבור אותם מצבים בהם אתם זקוקים לפתרון שירותים באתר זמני – השכרת שירותים כימיים פותרת את הבעיה. מהרו לתאם הובלה והתקנה של תאי שירותים על מנת להבטיח אספקה טרם הפעלת האתר.

לא ניתן יהיה להפעיל אירוע או אתר עבודה ללא שירותים אפילו לזמן קצר. שירותים כימיים הם תאי שירותים ניידים שאפשר להפעיל עם חיבור לתשתיות וללא חיבור לתשתיות. כל תא בודד כולל מושב אסלה שממוקם מעל מכל איסוף שפכים.

לאחר השימוש השפכים נאגרים בתוך תא אטום שכולל חומרי חיטוי לנטרול ריחות לא נעימים. דגמים חדשים של שירותים כימיים להשכרה כוללים תאורה וגם פתחי אוורור ומפיצי ריח.

שירותים כימיים להשכרה
שירותים כימיים להשכרה

איפה אפשר למקם שירותים כימיים להשכרה?

שירותים כימיים לאירועים בטבע או שירותים כימיים להפקות טלוויזיה אפשר להציב בכל מקום לפי צורך. השכרת שירותים כימיים זמינה גם בעבור מתחמים חיצוניים וגם בעבור מתחמים פנימיים.

בכל מקום בו נדרשים שירותים ואין בנמצא מבנה שירותים זמין יש למצוא פתרון. השכרת שירותים כימיים דורשים רק שטח מישורי יציב להצבה. אין כל חובת חיבור לתשתיות מים וביוב.

שירותים כימיים לתחרויות ספורט מוצבים ליד מגרשים בכל רחבי הארץ ומשמשים גם את השחקנים, גם את הצוות וגם את הצופים.

כמה עולה להשכיר שירותים כימיים למסיבה?

שירותים כימיים להשכרה מחיר מלא כולל גם הובלה והתקנה. מחירים של שירותים כימיים למסיבות נקבעים על פי מספר התאים, סוג השירותים, מורכבות ההובלה, צורך בגנרטור.

מתלבטים אלו שירותים כימיים לשכור בעבור המסיבה שלכם? אל תבצעו הזמנה מבלי להתרשם מדגמים של שירותים כימיים להשכרה VIP עם מזגן, עיצוב מלוטש, כיור, תאורה, נטרול ריחות.

 

איך משתמשים בשירותים כימיים?

שירותים ניידים כימיים לאירועים נותנים תחושה של שירותים רגילים לכל דבר. בכל תא בודד תמצאו אסלה אחת ובהתאם לדגם הנבחר גם כיור לשטיפת ידיים, מראה, מתקן נייר טואלט, פח, תאורה.

קיימים דגמים יוקרתיים של שירותים כימיים אל מול דגמים סטנדרטים שמיועדים בעיקר לאתרי בנייה והופעות. יש הבדל בין השכרת שירותים כימיים לאירועים לבין שירותים כימיים לאתר בניה.

השימוש בשירותים כימיים זהה לשימוש בשירותים רגילים, אתם צפויים למצוא בתוך התא את כל הדרוש. יתרון משמעותי של שירותים כימיים להשכרה הוא האפשרות למקם את תאי השירותים בכל מקום.

כיצד מנטרלים ריחות של שירותים כימיים?

שכירת שירותים כימיים ניידים דרך חברה מובילה ומקצועית מבטיחה שתקבלו תאי שירותים נקיים ותקינים. השפכים נאגרים בתוך מיכל אטום שממוקם מתחת לאסלה. עם כל שימוש כמות השפכים במיכל גדלה אך אתם לא צריכים לדאוג מריחות רעים.

מיכל השפכים כולל חומרים כימיים שמפרקים את השפכים ומפחיתים באופן משמעותי את הריחות. שירותים כימיים להשכרה מדגם VIP מפחיתים את הריח עוד יותר.

אם חשובה לכם הנוחות שלכם וחשוב לכם להבטיח לאורחים שלכם את התנאים הטובים ביותר הקדימו לשכור תאי שירותים בעיצוב יוקרתי. השכרת שירותים כימיים VIP מבטיחה עיצוב מלוטש ונקי, פתרונות אוורור ובידוד אקוסטי לפרטיות מלאה.

שירותים כימיים להשכרה לנכים

שימו לב, לא כל תא שירותים נייד סטנדרטי מתאים לשימוש של בעלי מוגבלויות. אם אתם מפיקים אירוע אתם מחויבים לספק פתרון שירותים נגיש בעבור נכים. במקרים בהם אין במתחם שירותים נגישים לנכים נפתור את הבעיה עם השכרה של שירותים כימיים לנכים.

בכל השכרת שירותים כימיים בעבור אירוע ציבורי אתם מחויבים לשכור גם תא שירותים אחד לפחות עם נגישות לנכים. שירותים כימיים לנכים יהיו מרווחים יותר בהשוואה אל תא שירותים נייד רגיל.

בנוסף, פתח הכניסה יהיה מונגש וכך גם הכלים הסניטריים. את תא השירותים שמיועד לנכים עליכם להקפיד למקם במקום נגיש.

נוהל השכרת שירותים כימיים לאירוע בשטח

על מנת להבטיח מענה מדויק והולם לצרכים שלכם, לציפיות ולסוג האירוע יש לבחור נכון את הדגם של השירותים, את הסוג, את חבילת השירות, את מספר התאים ואת המיקום שלהם.

התייעצות עם איש מקצוע מומלצת להבטחת קבלת החלטות נכונות. מיקום נכון של שירותים ניידים בשטח חיוני להבטחת שימוש נוח ובטיחותי תוך שמירה על פרטיות ונגישות קלה מכל פינה במתחם.

השכרת שירותים כימיים יש לתאם מוקדם ככל האפשר. במעמד ההשכרה יש לפרט אודות התנאים בשטח וצורך בהובלה מורכבת.

הובלת שירותים ניידים לאתרי קמפינג

מתכננים טיול שטח עם לינה? אין סיבה שתסתפקו בעשיית צרכים בטבע או שתיסעו בכל פעם אל תחנת הדלק הקרובה. השכרת שירותים כימיים משדרגת ברגע כל אתר קמפינג.

כאשר מתאמים מראש השכרת שירותים כימיים לקמפינג ושטח מגלים שזה לא עסק יקר או מסובך. עם אנשי מקצוע וציוד מתאים אפשר לספק בתי שימוש ניידים להשכרה לכל אתר קמפינג. יחד עם תאי שירותים אפשר וכדאי לשכור גם תא מקלחת.

הזמנת שירותים כימיים וניידים בקלי קלות

היום כבר לא צריך להתאמץ בשביל לשכור שירותים כימיים לפסטיבלים ומופעים או לכל צורך אחר. שיחת טלפון אחת אל חברת נוחיות פלוס ויש כבר תאי שירותים בדרך אליכם. חייגו עכשיו אל חברת נוחיות פלוס ותגלו שירותים כימיים יוקרתיים במחיר אטרקטיבי.

עם שירות מותאם קהל יעד אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים כולל אופציה של שירותים ניידים למצבי חירום או שירות VIP עם שירותים ניידים מפוארים לאירועים וצוות שירות.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על כל דגמי השירותים וקבלת הצעת מחיר.

דילוג לתוכן