נוחיות פלוס

שאלות נפוצות

אנו בחברת נוחיות פלוס + מציעים לכם את הרמה הכי גבוהה לשירותים ניידים עם אבזור ייחודי ומפואר. כעת כל מה שנותר לכם לעשות זה לבצע הזמנה לאירוע שלכם – אל תחכו לרגע האחרון! הזמינו מראש ותתחילו ליהנות משירותים ניידים מפוארים ויוקרתיים ביותר.

ממש לא! מדובר ב-2 סוגים שונים לחלוטין.

שירותים כימיים לרוב מושכרים לאתרי בנייה ומקומות פחות הומי אדם. מכיוון שבשירותים כימיים אין אפשרות "לפתוח את המים" מן הסתם לאחר מס' שימושים השירותים הכימיים כבר לא יהיו נעימים לשימוש.

שירותים ניידים לעומת זאת הם מבנים ניידים שבהם מורכבת מערכת סניטרית מקצועית, ממש כמו השירותים אצלכם בבית. יש ניקוז בשירותים, האסלה היא מחרסינה ולא פלסטיק. וכמובן ניתן לפתוח את המים באסלה ולהותיר את השירותים נקיים לבאים בתור.

במקרה שמדובר במבנה של שירותים ניידים, קשה לפספס. מדובר על מבנה בעל עיצוב אסתטי ומודרני ומאובזר ברמה גבוהה. האסלות נקיות, לכל תא שירותים יש דלת ננעלת. מיזוג ומוזיקה מרגיעה.

השירותים בנויים בצורה כזאת הדומה לשירותי מטוסים ויאכטות. לרוב הם יחוברו למיכל מים ענק שמזרים מים נקיים בעת הצורך ושואב בסיום השימוש ופתיחת המים. כך האסלה נותרת נקיית ולא משאירה ריח רע בתא השירותים.

בהחלט! אצלנו ב'נוחיות פלוס' יש כמה סוגי קרונות שירותים מפוארים VIP המותאמים לאירועים כמו חתונות, אירועי יוקרה, פסטיבלים ועוד. השירותים מאובזרים ברמה הגבוהה ביותר: תאי שירותים פרטיים, מיזוג אוויר, מראה ותאורה, פחים, מגבות לניקוי ידיים, אסלות חרס, כיור וסבון לשטיפת הידיים ועוד.

שירותים ניידים לאירועים יכולים להתאים בעיקר לאירועי חוץ, כגון: מסיבות ענק, חתונות, פעילויות לילדים ונוער, הפקות עיריית, הפקות קולנוע, מופעים ופסטיבלים, אירועים על החוף, אירועים בשטח ועוד.

שאלה מצוינת. ראשית אנו כאן בשבילכם בטלפון ותוכלו תמיד ליצור קשר עם אחד מנציגנו ולהתייעץ על אופי האירוע וכמות השירותים שצריך. בגדול ניתן לומר שעל כל 40 אנשים צריך תא שירותים. אם יש בעלי מוגבליות באירוע צריך להתחשב גם בהם ולקחת תא שירותים מותאם לנכים.

התשובה היא שזה תלוי באופי האירוע. מן הסתם ששירותים ניידים יהיו יקרים יותר להשכרה מאשר שירותים כימיים. מכיוון שמדובר על 2 איכויות שונות בתכלית. בסוף צריך להתחשב בעלות הכלכלית לעומת התועלת שתתקבל ואם יש לה צריך באירוע המדובר. אם אתם מתקשים לבחור – צרו איתנו קשר ונסייע לכם.

בהחלט כן! בנוסף לשירותים הניידים, אנו מחזיקים גם בכמות גדולה של שירותים כימיים המתאימים בין היתר לאתר בנייה, אירועי שטח ועוד.

בוודאי! אנו דוגלים בשוויון זכויות ובהתחשבות באחר. גם לאנשים בעלי מוגבלויות יש את הזכות והרצון להתפנות באופן מכובד וצנוע. לכן אנו מחזיקים בשירותים ניידים לנכים וגם בשירותים כימיים לנכים.

מאוד פשוט. יוצרים קשר דרך הטלפון באתר או משאירים פנייה. ניצור עימכם קשר בהקדם וביחד נבין על איזה אירוע מדובר ומה הצורך שיהיה בכמות השירותים ובאיזה סוג. תקבלו מאיתנו הצעת מחיר להשכרת השירותים, ברגע שההצעה תאושר מצידכם נבצע הזמנה.

ביום האירוע נגיע לשטח כשעתיים לפני מועד האירוע לבצע את ההתקנה במקום, וגם במהלך האירוע נדאג לאיש צוות שיישאר במקום וידאג לניקיון התאים על מנת שהאורחים יוכלו להשתמש בהם ללא חשש.

אנו דואגים להכל מבחינת חיבורי המים והביוב. כל מה שנותר לכם זה לדאוג לנקודת חשמל על מנת שנוכל להזרים חשמל לשירותים ולהפעיל את המזגנים בהם. במידת הצורך שאין חשמל ניתן להזמין גם גנרטור שיוכל לתת את המענה והפיתרון.

בהזמנת שירותים ניידים VIP כאלה שהם מפוארים אנו דואגים להוסיף איש צוות מחברתנו שידאג לניקיון השירותים לאורך האירוע. איש הצוות יוודא שהכל מסודר ונעים ברמה הגבוהה ביותר, יוסיף סבון ומגבות לפי הצורך.

בוודאי! ניתן להשכיר דרכנו גם עוקב מים במקרה ואתם עושים פעילות או אירוע בשטח המרוחק ממקור מים. במידה ואתם לנים ושוהים במהלך הלילה במקום ניתן להזמין מקלחות ניידות מאובזרות.

אנו בחברת נוחיות פלוס מציעים לכם את הרמה הכי גבוהה לשירותים ניידים עם אבזור ייחודי ומפואר. כעת כל מה שנותר לכם לעשות זה לבצע הזמנה לאירוע שלכם – אל תחכו לרגע האחרון! הזמינו מראש.

5/5 - (11 דירוגים)
דילוג לתוכן