נוחיות פלוס

אודות נוחיות פלוס

אנו בנוחיות פלוס מספקים מגוון שירותים ניידים לשטח עבור כל סוג, גודל, משך ומיקום של אירוע. לכן, בין אם מדובר בחתונה גדולה ויוקרתית במדבר, באירוע חברה ביער או בחגיגת בר מצווה אינטימית על שפת הים – אנו עומדים לרשותכם.

שירותים לשטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר

כל אירוע ומכל סוג הנערך בשטח נדרש לספק לאורחיו שירותים ניידים הולמים. וכמו כל פרט אחר באירוע, חשוב שגם השירותים יעניקו לאורחים חוויה נוחה, אסטטית ונקייה. כאשר אתם מזמינים שירותים ניידים לשטח מחברת נוחיות פלוס+, אתם יכולים להיות בטוחים שצרכים אלו יסופקו במלואם. זאת, מאחר שאנו משכירים רק שירותי איכות מפוארים, המתוחזקים באופן שוטף לכל אורכו של האירוע על ידי צוותים מיומנים ואדיבים.

מגוון סוגי שירותים לשטח

אנו מחזיקים במבחר גדול של שירותים ניידים לשטח המוצעים בגדלים שונים, לרבות שירותי נכים ואפשרות להשכרת שירותים ניידים לטווח ארוך. בנוסף, אצלנו תוכלו לשכור תאי שירותים מפוארים וממוזגים המאובזרים בקפידה עם מיטב מוצרי הסניטציה, ולהבטיח כי המשתתפים באירוע יזכו במענה איכותי במיוחד.

שירותים ניידים לכל שטח ולכל מקום

מעוניינים לערוך חתונה המונית בלב המדבר, במקום שכוח אל שאין בו חיבורים למים או לחשמל? אין שום בעיה! נוחיות פלוס מספקת את שירותיה בפריסה ארצית רחבה ומביאה לאירוע שלכם שירותים ניידים מפוארים בהתאם להזמנתכם. אם אין במקום תשתיות מים וחשמל, אנו נספק לכם גנרטור מתאים ונדאג לאמצעי מילוי מים נקיים וריקונם. כך תוכלו להשכיר שירותים ניידים לכל אירוע.

שירותים ניידים להשכרה
שירותים ניידים לאירועים

השכרת שירותים ידידותיים לסביבה

חשוב לנו שתדעו כי כל השירותים הניידים של נוחיות פלוס מתוכננים כך שישתלבו בשטח ולא יזיקו לו. לדוגמא, אנו מציידים את השירותים בחומרים איכותיים שהינם ידידותיים לסביבה, וכמו כן מספקים שירותים חסכוניים בחשמל ובמים שאת שפכיהם אנו מפנים באופן מוסדר רק לאתרים מאושרים וייעודים למטרה זו.

שירותים ניידים לשטח – לטווח ארוך

בימינו אירועים רבים המתקיימים בשטח מתפרסים על פני מספר גדול של שעות ויכולים אף להגיע למספר ימים. ובכן, בנוחיות פלוס תוכלו להשכיר שירותי שטח לכל טווח זמן מבוקש באופן שיתאים במדויק לנתונים ולצרכים הספציפיים במקום. בנוסף, בכל שעות האירוע תזכו לליווי צמוד של צוות תחזוקה אשר יספק מענה שוטף, מקצועי ואדיב לתחזוקת השירותים ולהדרכת המוזמנים.

להזמנות ולפרטים נוספים

מתכננים אירוע בשטח? נדרשים לשירותים ניידים? נוחיות פלוס+ מציעה לכם את הפתרונות הסניטריים האיכותיים ביותר שאפשר לבקש. להזמנת שירותים ניידים לשטח ולקבלת מידע נוסף הינכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או באתר.

5/5 - (25 דירוגים)
דילוג לתוכן